Blog

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Strona
 1. Farby naturalne do siwych włosów

  Farby naturalne do siwych włosów

  Osoby, które zauważyły u siebie oznaki siwizny, często obawiają się zastosowania tradycyjnych środków do koloryzacji. Znacznie lepszym rozwiązaniem są farby naturalne do siwych włosów, które głęboko wnikają w strukturę, a jednocześnie nie naruszają warstwy hydrolipidowej skóry głowy. więcej...
  0
 2. Olejek do olejowania włosów

  Olejek do olejowania włosów

  Nowoczesna pielęgnacja pasm wymaga zastosowania skutecznie działających kosmetyków. Do tej kategorii należy z pewnością olejek do olejowania włosów marki Sanotint. To produkt na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów roślinnych.

  więcej...
  0
 3. Szamponetka czy szampon koloryzujący?

  Szamponetka czy szampon koloryzujący?

  Na wielu forach internetowych można napotkać polemikę- szamponetka czy szampon koloryzujący? W opinii stylistów fryzur, tradycyjne, dostępne w ogólnej sprzedaży szamponetki, mogą zawierać amoniak, dlatego też lepiej stosować szampon koloryzujący na bazie ekologicznych składników marki Sanotint.

  więcej...
  0
 4. Jakie farby do włosów najmniej niszczą włosy?

  Jakie farby do włosów najmniej niszczą włosy?

  Coraz więcej osób poszukuje informacji na temat tego, jakie farby do włosów najmniej niszczą włosy? Warto zainwestować w produkty marki Sanotint, które zostały opracowane z myślą o alergikach.

  więcej...
  0
 5. Czy można farbować włosy w ciąży?

  Czy można farbować włosy w ciąży?

  Wiele kobiet zastanawia się, czy można farbować włosy w ciąży? Zabieg ten może być bezpiecznie przeprowadzony u przyszłych matek, pod warunkiem, że zastosują one naturalne farby do włosów. 

  więcej...
  0
 6. Naturalny szampon do włosów koloryzowanych

  Naturalny szampon do włosów koloryzowanych

  Pasma poddane zabiegowi farbowania wymagają pielęgnacji przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków. Do tej grupy należy z pewnością naturalny szampon do włosów koloryzowanych marki Sanotint.

  więcej...
  0
 7. Kosmetyki do stylizacji włosów dbają nie tylko o włosy ale również o skórę głowy

  Kosmetyki do stylizacji włosów dbają nie tylko o włosy ale również o skórę głowy

  Kształtowanie fryzury, bez ryzyka podrażnienia skóry głowy, jest możliwe dzięki zastosowaniu takich produktów, jak naturalne kosmetyki do stylizacji włosów marki SanoTint. To wyroby wzbogacone naturalnymi ekstraktami roślinnymi.

  więcej...
  0
 8. Naturalne szampony do włosów do codziennego stosowania

  Naturalne szampony do włosów do codziennego stosowania

  Skoncentrowane, naturalne szampony do włosów marki SanoTint przyczyniają się do skutecznego oczyszczania skóry głowy z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń. To kosmetyki pozbawione zatykającej pory skórne parafiny.

  więcej...
  0
 9. Top 3 kolorów farb do włosów w 2022 roku

  Top 3 kolorów farb do włosów w 2022 roku

  Zdaniem najlepszych stylistów fryzur na świecie top 3 kolorów farb do włosów w 2022 roku to odcienie zbliżone do naturalnego blondu, zarówno skandynawskiego, jak i nieco cieplejszego, o miodowym zabarwieniu. To kolory, które dodają uroku. Prawidłowo dobrany odcień z top 3 farb do włosów w 2022, pięknie współgra także z lekko opaloną skórą.

  więcej...
  0
 10. Farby do włosów bez amoniaku

  Farby do włosów bez amoniaku

  Dobrej jakości farby do włosów bez amoniaku są bezpieczne do stosowania. Mogą one być używane przez osoby, które po raz pierwszy wykonują samodzielne farbowanie swoich włosów w domu.

  więcej...
  0
 11. Wypadanie włosów, można temu łatwo zaradzić

  Wypadanie włosów, można temu łatwo zaradzić

  Nadmierne wypadanie włosów, pojawiające się niezależnie od pory roku, może być skutkiem nieprawidłowej stylizacji, pielęgnacji bądź też nadużywania zabiegów fryzjerskich. Rozwiązaniem tego problemu będzie kompleksowa kuracja preparatami marki SanoTint.

  więcej...
  0
 12. Maskara do włosów idealna na odrosty

  Maskara do włosów idealna na odrosty

  Trwała maskara do włosów to doskonały sposób na tymczasowe zakamuflowanie pojawiających się odrostów. Osoby posiadające wrażliwą skórę głowy, mogą wybrać produkty marki SanoTint, przeznaczone do tuszowania odrostów.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Strona
To Top