Na wielu forach internetowych można napotkać polemikę- szamponetka czy szampon koloryzujący? W opinii stylistów fryzur, tradycyjne, dostępne w ogólnej sprzedaży szamponetki, mogą zawierać amoniak, dlatego też lepiej stosować szampon koloryzujący na bazie ekologicznych składników marki Sanotint.

 

Samodzielne farbowanie włosów w domu nie musi być problematyczne i wiązać się z podrażnieniem skóry głowy czy też osłabieniem kondycji pasm. Można zastosować szampon koloryzujący o łagodnym, ale skutecznym działaniu. Jest to produkt marki Sanotint. W przeciwieństwie do tradycyjnych szamponetek, dostępnych w drogeriach, marketach bądź też innych punktach handlowych, produkt ten nie zawiera w swoim składzie szkodliwych dla skóry głowy komponentów w postaci amoniaku, parabenów czy syntetycznych dodatków. Działają one drażniąco na skórę głowy, powodując jej przesuszenie, zaczerwienienie, a także nadmierne łuszczenie. Sanotint szampon koloryzujący efekty jego stosowania polegają nie tylko na zmianie dotychczasowego wizerunku, ale również maksymalnym odżywianiu pasm, odbudowaniu ich i wewnętrznemu wzmocnieniu ich struktury.

Szamponetka czy szampon koloryzujący? Nowoczesny wyrób Sanotint przeznaczony do półtrwałej koloryzacji

 

Prawidłowo stosowany szampon koloryzujący Sanotint, który znajduje się również w ofercie naszego sklepu internetowego, może całkowicie zastąpić stosowane do tej pory drogeryjne środki, przeznaczone do farbowania włosów, w sposób krótkotrwały. Produkt ten doskonale podkreśli naturalny kolor pasm bądź też może delikatnie rozjaśnić je, w taki sposób, aby efekt był w pełni kontrolowany. Warto podkreślić, że Sanotint szampon koloryzujący efekty tego zabiegu są widoczne od razu po zaaplikowaniu tego produktu. W ten sposób włosy uzyskują pożądaną barwę, a jednocześnie stają się lśniące, widocznie nawilżone i skutecznie zabezpieczone przed utratą wilgotności. Regularnie stosowany szampon, przeznaczony do koloryzacji marki Sanotint, może być aplikowany na pasma, poddane wcześniej agresywnym zabiegom fryzjerskim w postaci trwałej ondulacji.

Może Cię zainteresować:

Wydajny w użyciu i skutecznie działający szampon koloryzacyjny marki Sanotint to świetny sposób na pogłębienie naturalnego kolor włosów lub też delikatnie rozjaśnić swoje pasma. To produkt, który pielęgnuje, zarówno skórę głowy, jak i włosy.

on 0