Koloryzacja

Bezpieczna dla skóry głowy i włosówkoloryzacja to zabieg, który można wykonać w zaciszu swojego domu. Do tego celu warto użyć kosmetyków marki Sanotint. To firma z ponad 40- letnią tradycją istnienia na rynku kosmetycznym. Specjalistyczna linia farb do włosów tej marki opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach. To wyroby kosmetyczne pozbawione m.in. amoniaku, parafiny, silikonów, rezorcyny, metali ciężkich i PPD. Farby do włosów Sanotint zostały wzbogacone w cenne składniki, do których zaliczają się witaminy, ekstrakt z prosa zwyczajnego i naturalne wyciągi z roślin. Wyroby te wpływają na zdrowy wygląd włosów i skory głowy, a jednocześnie gwarantują skuteczną, szybką i modną koloryzację. Bezpieczne farby do włosów marki Sanotint z naszego asortymentu, można stosować, zarówno u osób, które nigdy nie poddawały się zabiegom koloryzującym, jak i tych, posiadających wcześniej balejaż, ombre czy pełną koloryzację.

Bezpieczna i trwała koloryzacja – farby Sanotint

Sanotint to niemal w 100 % naturalne farby. Mogą z nich bezpiecznie korzystać nawet kobiety w ciąży, jak również osoby, które zauważyły u siebie gwałtowne reakcje uczuleniowe po zastosowaniu tradycyjnych środków kosmetycznych. Naturalne farby włoskiej firmy Sanotint, które znajdują się na naszej stronie internetowej, są dostępne w wielu odcieniach do wyboru. To produkty, których można użyć do kamuflażu odrostów, delikatnej, zmywalnej i subtelnej koloryzacji czy rozjaśniających refleksów, a także do pokrycia siwizny i oczywiście trwałej zmiany naturalnego koloru.

Dlaczego warto stosować naturalne farby Sanotint?

Naturalne farby Sanotint to produkty, dzięki którym możliwa jest nie tylko trwała koloryzacja. Zastosowanie tych produktów sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i zachwycają swoim nowym kolorem. Wyroby Sanotint mogą być używane bez dodatkowych środków ochronnych w postaci tonerów, lotionów czy wcierek, zabezpieczających skórę głowy w trakcie farbowania. Włoskie farby do włosów bez amoniaku marki Sanotint wyróżniają się nowoczesną formułą. Wyroby te są łatwe w aplikacji i zmywaniu. Mogą one być stosowane, zarówno przez osoby mające doświadczenie w domowej koloryzacji włosów, jak i nowicjuszy, zaczynających swoją przygodę z farbowaniem.

Farby do włosów polecane przez specjalistów

Wysokiej jakości farby do włosów to dermokosmetyki stworzone przez najlepszych specjalistów, zatrudnionych w firmie Sanotint. To marka pozytywnie oceniona przez osoby odpowiedzialne za tworzenie efektownych fryzur i awangardowych cięć. Produkty marki Sanotint zostały wielokrotnie wyróżnione na licznych konkursach fryzjerskich, z uwagi na ich bezpieczny skład, a także dodatek cennych komponentów roślinnych. Rekomendowane przez nas farby do włosów firmy Sanotint mogą być aplikowane na pasma osłabione zabiegami w postaci koloryzacji bądź też trwałej ondulacji. Produkty te nie zawierają w swoim składzie alkoholu, syntetycznych komponentów, a także dodatku szkodliwego dla skóry głowy amoniaku.

Farby do włosów – bezpieczna koloryzacja

Wszystkie farby do włosów Sanotint pozytywnie wpływają na wygląd pasm, dodają im witalności i blasku, a także zdrowego, naturalnego połysku. To nowoczesne wyroby, których można używać w domu, ponieważ są one bardzo łatwe w aplikacji. Farby do włosów z kolekcji stworzonych przez markę Sanotint, mogą całkowicie zastąpić używane do tej pory kosmetyki koloryzacyjne, dostępne w sprzedaży drogeryjnej. To produkty nie testowane na zwierzętach futerkowych i laboratoryjnych. Nie zawierają one także składników odzwierzęcych czy ropopochodnych.

Desc

Produkty 1-12 z 56

na stronę
  1. SANOTINT ZESTAW DO KOLORYZACJI
    59,99 zł
  2. SANOTINT Emulsja utleniająca
    14,99 zł
Desc

Produkty 1-12 z 56

na stronę
To Top