Farba SanoTint Classic

Nowoczesna farba SanoTint Classic jest produktem dedykowanym osobom, które z powodu nadwrażliwości skóry głowy, jak również osłabionych włosów, musiały zrezygnować z tradycyjnej koloryzacji. Linia SanoTint Classic to wysokiej jakości produkty na bazie naturalnych składników, pozbawione dodatku amoniaku, parabenów, parafiny, silikonów, rezorcyny i metali ciężkich. Farby SanoTint Classic z naszego asortymentu są dostępne aż w 30 kolorach do wyboru. Dzięki temu można dopasować wybrany odcień do swoich indywidualnych preferencji, typu urody lub naturalnego kolor włosów. Farby SanoTint Classic gwarantują trwały efekt koloryzacji, który nie obciąża włosów, pozostawiając je miękkimi, zdrowymi i lśniącymi.

 

Farba SanoTint Classic – bezpieczna koloryzacja włosów

Trwałe farby do włosów SanoTint Classic to produkty polecane osobom pragnącym osiągnąć doskonały efekt koloryzacji, bez ryzyka podrażnienia skóry głowy. To profesjonalne kosmetyki, wzbogacone ekstraktem ze złotego prosa. Zawiera on krzemionkę. To podstawowy składnik, zabezpieczający włosy przed ich uszkodzeniem, spowodowanym działaniem czynników zewnętrznych, stylizacją na gorąco, czy też stosowaniem kosmetyków utrwalających fryzury. Farby do włosów SanoTint Classic z naszego asortymentu, zawierają w swoim składzie ekstrakty z brzozy, oliwki i pestek winogron, które eliminują problem nadmiernego przesuszenia skóry głowy, skutkujący jej łuszczeniem się i swędzeniem.

 

Profesjonalne farby do włosów SanoTint Classic z cennymi witaminami

Wysokiej jakości farby do włosów SanoTint Classic to produkty zawierające biotynę i witaminę B5. Kosmetyki te mogą być wykorzystywane do bezpiecznej koloryzacji, która odżywia włosy i nadaje im wysoki połysk. Polecane przez nas wyroby mogą być stosowane, zarówno na odrost, jak i do koloryzowania włosów na całej długości. Farby SanoTint Classic mogą być używane także do wykonywania balejażu, ombre, sombre i refleksów. Produkty te, dzięki opatentowanemu składowi i naturalnym komponentom, gwarantują spektakularny efekt koloryzacji, który utrzymuje się przez bardzo długi czas. Nowoczesne farby SanoTint Classic, dostępne w naszym asortymencie, są bardzo łatwe do nakładania i spłukiwania. To produkty przeznaczone do koloryzacji przeprowadzanej w domu.

To Top