Szampon koloryzujący SanoTint Reflex

Skutecznie działający szampon koloryzujący Sanotint Reflex został stworzony z myślą o osobach pragnących osiągnąć doskonały efekt farbowania przy zastosowaniu wyłącznie bezpiecznych i starannie przebadanych preparatów, pozbawionych amoniaku, wody utlenionej i innych szkodliwych dla włosów i skóry głowy substancji. To produkt, który gwarantuje, że po każdej koloryzacji z jego udziałem, pasma będą miękkie, błyszczące i przyjemne w dotyku. Proponowany przez nas szampon koloryzujący Sanotint Reflex nie powoduje uszkodzenia struktury włosów i nadmiernego rozjaśnienia. Możliwość uzyskania kontrolowanego efektu koloryzacji sprawia, że produkt Sanotint Refleks jest rekomendowany przez najlepszych stylistów fryzur na świecie.

Szampon koloryzujący Sanotint Reflex – bezpieczna i naturalna koloryzacja

Markowy wyrób, którym jest szampon koloryzujący Sanotint Reflex, zawiera w swoim składzie barwniki, które podkreślają naturalny kolor włosów lub też nadają pasmom efektownie wyglądające refleksy. To produkt, który wypłukuje się ze struktury włosów po około 6 myciach szamponem. Wyrób bardzo lekko pokrywa siwe włosy. Może on być wykorzystywany do samodzielnej koloryzacji, przeprowadzanej w zaciszu domowym. Oferowany przez nas szampon koloryzujący Sanotint Reflex zawiera wyciąg ze złotego prosa i naturalne ekstrakty z rumianku i oliwki. Komponenty te odżywiają włosy, sprawiając, że są one miękkie, błyszczące i jedwabiste oraz gładkie. Szampon koloryzujący Sanotint Reflex nie powoduje zaczerwienienia i podrażnienia skóry głowy, a także jej nadmiernego przesuszenia.

Jakie zalety ma szampon koloryzujący Sanotint Reflex?

Osoby poszukujące bezpiecznej koloryzacji, która nie spowoduje drastycznej zmiany ich naturalnego koloru włosów, mogą zdecydować się na oferowany przez nas szampon koloryzujący Sanotint Reflex To produkt dostępny w najmodniejszych odcieniach tego sezonu. Można zdecydować się na kolor czarny, ciemny kasztan, średni brąz, burgund, ciemną czerwień bądź też mahoniową czerwień. Efekt koloryzacji uzyskuje się już po 40 minutach od nałożenia polecanego przez nas preparatu. Oferowany przez nas szampon koloryzujący Sanotint Reflex może być stosowany także po trwałej ondulacji i agresywnym rozjaśnianiu włosów, przeprowadzanych, zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domu. Sanotint Reflex to szampon koloryzujący na bazie naturalnych składników, który pielęgnuje i odżywia skórę głowy.

Desc

8 elementów

na stronę
Desc

8 elementów

na stronę
To Top